fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Tours Search

Jedna z piękniejszych zatok Tajlandii zachwyca skalnymi wyspami wyrastającymi z turkusowej toni Morza Andamańskiego.
Ta podróż pozwoli Ci odkryć największe sekrety indonezyjskiej wyspy Bali i wypocząć na dziewiczych plażach rajskich wysp Gili.
Ta podróż pozwoli Ci odkryć sekrety najchętniej odwiedzanych miejsc w Tajlandii. Rozbudzi wyobraźnię i spełni podróżnicze marzenia.
Bez względu na to czy jesteś miłośnikiem kultury, architektury, smacznej kuchni czy szukasz idyllicznych plaż, Malezja zapewni Ci to wszystko!
Wycieczka na Kubę to prawdziwa podróż w czasie. Kolonialna architektura Hawany, gorące rytmy salsy i niebiańskie plaże wprawią Cię w zachwyt!
Udaj się w egzotyczną podróż po zapierającym dech w piersiach Singapurze, nowoczesnym Kuala Lumpur i rajskiej wyspie.
Najlepszym miejscem na rozpoczęcie przygody z Azją Południowo-Wschodnią jest podróż do Tajlandii i bogatej kulturowo Malezji.
Twoim celem podróży będzie dystyngowana wyspa Ko Lanta i dwa niezwykłe brylanty prowincji Trang: rajskie wyspy Ko Ngai i Ko Kradan. Obiecujemy, że z zachwytu odejmie Ci tam mowę!
W podróży tej poznasz najpiękniejsze zakątki wyspy Bali. Zapierające dech w piersiach tarasy ryżowe i drzemiące wulkany.
W podróży tej wypoczniesz na najpiękniejszych meksykańskich plażach wybrzeża karaibskiego. Odwiedzisz Cancun i Tulum.
Tajlandia to uczta dla smaków i zmysłów. Od przyciągającego wzrok gwarnego Bangkoku, przez cudowne wyspy, aż po pyszne dania.
You don't have permission to register