fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Co to są podróże szyte na miarę?

Podróże szyte na miarę to spersonalizowana podróż przygotowana specjalnie dla Ciebie. To opcja pomiędzy zorganizowaną turystyką, a wyjazdem na własną rękę. Nasze butikowe biuro podróży jest krawcem, który szyje dla Ciebie wymarzone egzotyczne wakacje. U nas to Ty decydujesz gdzie, kiedy i na jak długo chcesz jechać oraz co chcesz podczas podróży zobaczyć. My organizujemy wyjazd Twoich marzeń, podczas którego przeżyjesz unikatową i niezapomnianą przygodę.
podróże szyte na mairę

Dla kogo TAK?

Dla wszystkich, którzy nie mają czasu, chęci lub odwagi, aby zorganizować swoją wymarzoną podróż w egzotyczne miejsce na świecie. Nie boją się kontaktu z odmienną kulturą, religią i kuchnią. Marzą, aby doświadczyć czegoś zupełnie nowego.

Dla kogo NIE?

Dla wprawionych podróżników mających doświadczenie w samodzielnej organizacji podróży oraz dla osób, które potrzebują opieki pilota czy rezydenta w miejscu docelowym swojej podróży lub szukają opcji „All Inclusive” lub „Last Minute” w okazyjnej niskiej cenie.

Rezerwacja krok po kroku

Biuro Podróży
Krok 1: Kontaktujemy się

Skontaktuj się z nami poprzez wypełnienie formularza na stronie, mailowo lub telefonicznie.

Krok 2: Poznajemy się

Na początku będziemy chcieli Cię bliżej poznać i wsłuchać się w Twoje podróżnicze pragnienia. Poznać cel Twojej podróży, oczekiwany standard, kulinarne gusta i zainteresowania.

Krok 3: Przygotowujemy podróż

Kiedy dokładnie poznamy wszystkie Twoje podróżnicze potrzeby, otrzymasz od nas wstępny zarys Twojej egzotycznej wyprawy wraz ze szczegółowymi informacjami na temat planowanej podróży.

Krok 4: Nanosimy poprawki

Plan możesz przyjąć w całości lub zaproponować w nim korekty. Pracujemy nad Twoją wymarzoną podróżą do momentu pełnej satysfakcji.

Krok 5: Podpisujemy umowę

Po zatwierdzeniu przez Ciebie planu podróży podpiszemy umowę i poprosimy Cię o wpłatę zaliczki na zabezpieczenie naszych ustaleń.

Krok 6: Finalizujemy płatność

Na 30 dni przed planowaną egzotyczna podróżą poprosimy Cię o dokonanie pozostałej zapłaty. Otrzymasz od nas także bilety lotnicze, potwierdzenie rezerwacji noclegów i spersonalizowany przewodnik.

Krok 7: Służymy pomocą

Pamiętaj, że w nieprzewidzianych sytuacjach służymy 24 godzinnym wsparciem i pomocą przez 7 dni w tygodniu od pierwszego do ostatniego dnia Twojej podróży.

Krok 8: To jeszcze nie koniec

Będzie nam miło jak po odbytej podróży skontaktujesz się z nami, aby podzielić się swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami.

Chcesz wiedzieć więcej?

Po kliknięciu w przycisk FAQ znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Mamy nadzieję, że rozwieją one wszelkie Twoje wątpliwości.
You don't have permission to register