fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Tanzania

Wakacje na rajskim Zanzibarze to spełnienie marzeń o błękitnym niebie, ciepłych promieniach słońca i bielutkich jak mąka plażach!
Safari w Tanzanii to niezapomniana lekcja przyrody i świetna okazja do poznania afrykańskiej Wielkiej Piątki!

Lwy drzemiące w cieniu baobabów, chichoczące hieny, rodzinne słonie przemierzające rozgrzane palącym słońcem afrykańskie sawanny. Coroczna migracja milionów antylop gnu i zebr w poszukiwaniu pożywienia. Chciałbyś zobaczyć ten niezwykły spektakl na własne oczy?

„Projekt Pauza” pomoże spełnić Ci to marzenie! Wyślemy Cię w niezapomnianą podróż do Tanzanii. Podczas safari po Parku Narodowym Serengeti i kraterze Ngorongoro odbędziesz niezapomnianą lekcję przyrody. Towarzyszyć jej będą nie tylko dzikie zwierzęta ale także różnorodność kulturowa i niezwykła gościnność zamieszkujących sawanny Masajów. Na deser zaproponujemy Ci pachnący przyprawami Zanzibar. Ze swoimi zapierającymi dech w piersiach bielutkimi jak mąka plażami nie jest on zarezerwowany wyłącznie dla celebrytów!
Tanzania info

Dobrze wiedzieć

Stolica

Dodoma

Kraj

Tanzania

Wiza

Wymagana

Język

Suahili, angielski

Waluta

Szyling tanzański (TZS)

Strefa czasowa

GMT+3

Religia

Chrześcijaństwo 62%, Islam 35,2% i inne religie

Szczepienia

Zalecane szczepienia przeciwko WZW A i B, odrze, śwince, różyczce, durowi brzusznemu, cholerze. Może być wymagane szczepienie przeciwko żółtej febrze.

Tanzania kiedy jechać

Zainteresował Cię ten kraj?

Skontaktuj się z nami. Zaplanujemy Ci wyjazd życia!
You don't have permission to register