fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Zanzibar

Zanzibar to fascynujący tygiel kulturowy i serce kultury Suahili. Wybuchowa mieszanka wpływów afrykańskich i arabskich. Wyspa słynie z lazurowych plaż pokrytych białym jak mąka piaskiem, bujnej tropikalnej roślinności i plantacji przypraw. Powietrze pachnie tam nutą goździków, gałką muszkatołową i kardamonem. Wydaje się być lepkie niczym soczyste mango. Na Zanzibarze doświadczysz prawdziwej afrykańskiej gościnności. W przerwie między wylegiwaniem się na rajskich plażach Zanzibaru wyruszysz na plantacje przypraw i do Stone Town. Ukryte w labiryncie wąskich uliczek miasteczko ma burzliwą i bardzo smutną, bo naznaczoną handlem niewolnikami historię. Nic więcej teraz nie zdradzimy, bo o wyjątkowości tej wsypy chcemy abyś przekonał się sam!
Zanzibar
Tanzania pogoda

Sprawdź proponowane wycieczki z tego miejsca

Wakacje na rajskim Zanzibarze to spełnienie marzeń o błękitnym niebie, ciepłych promieniach słońca i bielutkich jak mąka plażach!
Safari w Tanzanii to niezapomniana lekcja przyrody i świetna okazja do poznania afrykańskiej Wielkiej Piątki!

Zobacz inne miejsca z tego kraju

You don't have permission to register