fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

  Indonezja

  Ta podróż pozwoli Ci odkryć największe sekrety indonezyjskiej wyspy Bali i wypocząć na dziewiczych plażach rajskich wysp Gili.
  W podróży tej poznasz najpiękniejsze zakątki wyspy Bali. Zapierające dech w piersiach tarasy ryżowe i drzemiące wulkany.

  Wśród pomruków aktywnych wulkanów, pierwotnej dżungli i oszałamiających plaż leży jeden z najbardziej fascynujących krajów Azji. Z ponad 17 000 wysp i aż trzema strefami czasowymi Indonezja jest niezwykle łakomym kąskiem dla każdego podróżnika.

  Oszałamia mozaiką kultur, etnicznym zróżnicowaniem i swym niepowtarzalnym pięknem. Powietrze pachnie w niej połączeniem tropikalnych owoców i kwiatów, a mistyczne świątynie malują żywy obraz przeszłości kraju. Rozpocznij przygodę swojego życia i udaj się z nami w podróż po malowniczych tarasach ryżowych, drzemiących wulkanach, zapierających dech w piersiach wodospadach i rajskich plażach w rytm odgłosów egzotycznych zwierząt dochodzących z bujnej indonezyjskiej dżungli.

  Indonezja wycieczki

  Dobrze wiedzieć

  Stolica

  Dżakarta

  Kraj

  Indonezja

  Wiza

  Nie jest wymagana

  Język

  Indonezyjski (urzędowy)

  Waluta

  Rupia indonezyjska (IDR)

  Strefa czasowa

  GMT +7 do +9

  Religia

  88% islam, 5,8% protestantyzm, 3% katolicyzm, 3% inne

  Szczepienia

  Zalecane na WZW A, WZW B, tężec, błonica, dur brzuszny, polio, odra, wścieklizna. Zagrożenie związane z występowaniem dengi.

  Indonezja pogoda

  Tak odkrywaliśmy Indonezję

  Zainteresował Cię ten kraj?

  Skontaktuj się z nami. Zaplanujemy Ci wyjazd życia!
  You don't have permission to register