fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Indonezja

Ta podróż pozwoli Ci odkryć największe sekrety indonezyjskiej wyspy Bali i wypocząć na dziewiczych plażach rajskich wysp Gili.
W podróży tej poznasz najpiękniejsze zakątki wyspy Bali. Zapierające dech w piersiach tarasy ryżowe i drzemiące wulkany.

Wśród pomruków aktywnych wulkanów, pierwotnej dżungli i oszałamiających plaż leży jeden z najbardziej fascynujących krajów Azji. Z ponad 17 000 wysp i aż trzema strefami czasowymi Indonezja jest niezwykle łakomym kąskiem dla każdego podróżnika.

Oszałamia mozaiką kultur, etnicznym zróżnicowaniem i swym niepowtarzalnym pięknem. Powietrze pachnie w niej połączeniem tropikalnych owoców i kwiatów, a mistyczne świątynie malują żywy obraz przeszłości kraju. Rozpocznij przygodę swojego życia i udaj się z nami w podróż po malowniczych tarasach ryżowych, drzemiących wulkanach, zapierających dech w piersiach wodospadach i rajskich plażach w rytm odgłosów egzotycznych zwierząt dochodzących z bujnej indonezyjskiej dżungli.

Indonezja wycieczki

Dobrze wiedzieć

Stolica

Dżakarta

Kraj

Indonezja

Wiza

Nie jest wymagana

Język

Indonezyjski (urzędowy)

Waluta

Rupia indonezyjska (IDR)

Strefa czasowa

GMT +7 do +9

Religia

88% islam, 5,8% protestantyzm, 3% katolicyzm, 3% inne

Szczepienia

Zalecane na WZW A, WZW B, tężec, błonica, dur brzuszny, polio, odra, wścieklizna. Zagrożenie związane z występowaniem dengi.

Indonezja pogoda

Tak odkrywaliśmy Indonezję

Zainteresował Cię ten kraj?

Skontaktuj się z nami. Zaplanujemy Ci wyjazd życia!
You don't have permission to register