fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Batur

Jezioro Batur to największe jezioro na Bali oferujące spektakularne widoki na wznoszący się tuż nad nim aktywny wulkan Gunung Batur. Wokół niego roztaczają się przepiękne widoki, kompleks dziewięciu świątyń i klimatyczne lokalne wioski, w których czas dawno się zatrzymał. Weź udział w wędrówce na zapierający dech w piersiach wschód słońca na wulkan Batur. Po drodze zatrzymasz się w wiosce Kintamani, aby podziwiać widoki na jezioro lub udasz się na wycieczkę po plantacjach kawy. Po mozolnej wędrówce czekać Cię będzie relaksująca kąpiel w naturalnych gorących źródłach. Jeśli lubisz lokalne zwyczaje koniecznie zajrzyj do pobliskiej wioski Trunyan, której mieszkańcy (lud Bali Aga) w bardzo nietypowy sposób chowają swoich zmarłych zostawiając ich ciała pod świętym drzewem…

Batur
Indonezja pogoda

Sprawdź proponowane wycieczki z tego miejsca

W podróży tej poznasz najpiękniejsze zakątki wyspy Bali. Zapierające dech w piersiach tarasy ryżowe i drzemiące wulkany.

Tak odkrywaliśmy Indonezję

Zobacz inne miejsca z tego kraju

You don't have permission to register