fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Ubud

Ubud to kulturowe serce Bali. Tętniące życiem miasto położone w soczyście zielonym interiorze wyspy urzeknie Cię swą wspaniałą architekturą i starożytnymi świątyniami. Każdego dnia zasmakujesz w nim zupełnie czegoś innego od indonezyjskiej kuchni, przez tradycyjną ludową muzykę, taniec i rzeźbię po profesjonalne szkoły jogi. Udasz się na przejażdżkę skuterem wzdłuż labiryntu małych ścieżek wijących się między bujnymi polami ryżowymi i tradycyjnymi balijskimi wioskami. Odkryjesz małpi gaj, starożytne pałace i zabytkowe świątynie. Zachwycisz się pięknem okolicznych jaskiń i wodospadów. Wykąpiesz się w bulgocących świętych wodach kompleksu Pura Tirta Empul i uzupełnisz energię na tarasach ryżowych Tegalalang słynących z najbardziej spektakularnych widoków na całym Bali.

Ubud
Indonezja pogoda

Sprawdź proponowane wycieczki z tego miejsca

Ta podróż pozwoli Ci odkryć największe sekrety indonezyjskiej wyspy Bali i wypocząć na dziewiczych plażach rajskich wysp Gili.
W podróży tej poznasz najpiękniejsze zakątki wyspy Bali. Zapierające dech w piersiach tarasy ryżowe i drzemiące wulkany.

Tak odkrywaliśmy Indonezję

Zobacz inne miejsca z tego kraju

You don't have permission to register