fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Grecja

Santorini i Mykonos położone w archipelagu Cyklad to jedne z najpiękniejszych i najbardziej ekskluzywnych wysp greckich.

Klasyczna i czarująca Grecja oferuje wszystkim przybyszom niezwykle ciepłe powitanie. Podczas podróży po Grecji poznasz jej najpopularniejsze zabytki i najlepiej strzeżone tajemnice.Zrozumiesz jej fascynującą historię i współczesną kulturę.

Poczujesz niepowtarzalny śródziemnomorski klimat wypełniony zapachem ziół, pomarańczy i mandarynek. Zachwycisz się starożytnymi ruinami, teatrami i bizantyjskimi świątyniami wciąż stojącymi na straży tętniących życiem greckich miast i miasteczek, sennych wiosek i gajów oliwnych. Wypoczniesz na luksusowych wyspach: Mykonos lub Santorini. Spacery dziesiątkami wąskich i krętych uliczek wśród białych uroczych domków z niebieskimi drzwiami i okiennicami zwieńczą Ci romantyczne zachody słońca z kieliszkiem słynnego anyżowego ouzo w ręku.
Grecja

Dobrze wiedzieć

Stolica

Ateny

Kraj

Grecja

Wiza

Nie jest wymagana

Język

grecki

Waluta

Euro (EUR)

Strefa czasowa

UTC +2 (lato), UTC +3 (zima)

Religia

Chrześcijaństwo 88%, Islam 5%, Ateizm 6% i inne religie

Szczepienia

Zalecane szczepienia przeciwko WZW A i B, tężcowi, krztuścowi, odrze, śwince, różyczce

Grecja pogoda

Zainteresował Cię ten kraj?

Skontaktuj się z nami. Zaplanujemy Ci wyjazd życia!
You don't have permission to register