fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

  Grecja

  Santorini i Mykonos położone w archipelagu Cyklad to jedne z najpiękniejszych i najbardziej ekskluzywnych wysp greckich.

  Klasyczna i czarująca Grecja oferuje wszystkim przybyszom niezwykle ciepłe powitanie. Podczas podróży po Grecji poznasz jej najpopularniejsze zabytki i najlepiej strzeżone tajemnice.Zrozumiesz jej fascynującą historię i współczesną kulturę.

  Poczujesz niepowtarzalny śródziemnomorski klimat wypełniony zapachem ziół, pomarańczy i mandarynek. Zachwycisz się starożytnymi ruinami, teatrami i bizantyjskimi świątyniami wciąż stojącymi na straży tętniących życiem greckich miast i miasteczek, sennych wiosek i gajów oliwnych. Wypoczniesz na luksusowych wyspach: Mykonos lub Santorini. Spacery dziesiątkami wąskich i krętych uliczek wśród białych uroczych domków z niebieskimi drzwiami i okiennicami zwieńczą Ci romantyczne zachody słońca z kieliszkiem słynnego anyżowego ouzo w ręku.
  Grecja

  Dobrze wiedzieć

  Stolica

  Ateny

  Kraj

  Grecja

  Wiza

  Nie jest wymagana

  Język

  grecki

  Waluta

  Euro (EUR)

  Strefa czasowa

  UTC +2 (lato), UTC +3 (zima)

  Religia

  Chrześcijaństwo 88%, Islam 5%, Ateizm 6% i inne religie

  Szczepienia

  Zalecane szczepienia przeciwko WZW A i B, tężcowi, krztuścowi, odrze, śwince, różyczce

  Grecja pogoda

  Zainteresował Cię ten kraj?

  Skontaktuj się z nami. Zaplanujemy Ci wyjazd życia!
  You don't have permission to register