fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Santorini

Idziemy o zakład, że na wakacje na Santorini nie musimy Cię namawiać. Ta mała wysepka wchodząca w skład Cyklad czyli najbardziej malowniczych wysp Grecji, zasłynęła dzięki pocztówkowej wiosce Oia. Jej białe, częściowo wykute w skale domki z niebieskimi drzwiami i okiennicami przepięknie kontrastują z błękitem greckiego nieba. Odnosi się wrażenie jakby po ich dachach można było zejść wprost do turkusowego Morza Śródziemnego, by odkryć jego skarby. Santorini to wyspa wielu możliwości. Ma niezwykłe zabytki, urocze tarasowe miasteczka i wspaniałe plaże. Co ciekawe nazywano ją kiedyś Wyspą Wampirów. Wiesz dlaczego? Bo podczas zachodów słońca ściany budynków płoną tam żywą czerwienią! Ten niesamowity spektakl najlepiej ogląda się z lampką wina w klimatycznej restauracji lub z balkonu butikowego hotelu, do którego już wkrótce Cię wyślemy.
Santorini
Grecja pogoda

Sprawdź proponowane wycieczki z tego miejsca

Santorini i Mykonos położone w archipelagu Cyklad to jedne z najpiękniejszych i najbardziej ekskluzywnych wysp greckich.

Zobacz inne miejsca z tego kraju

You don't have permission to register