fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Tajlandia

Najlepszym miejscem na rozpoczęcie przygody z Azją Południowo-Wschodnią jest podróż do Tajlandii i bogatej kulturowo Malezji.
Tajlandia to uczta dla smaków i zmysłów. Od przyciągającego wzrok gwarnego Bangkoku, przez cudowne wyspy, aż po pyszne…
Jedna z piękniejszych zatok Tajlandii zachwyca skalnymi wyspami wyrastającymi z turkusowej toni Morza Andamańskiego.
Zabierz najbliższych w egzotyczną podróż po tętniącym Bangkoku i jednej z najpiękniejszych tajskich wysp z cudownymi plażami.
Witamy w bramie prowadzącej do Azji - ekscytującej fuzji kultur i mnogości zabytków. Zafunduj sobie jedne z najlepszych…
Ta podróż pozwoli Ci odkryć sekrety najchętniej odwiedzanych miejsc w Tajlandii. Rozbudzi wyobraźnię i spełni podróżnicze marzenia.
Twoim celem podróży będzie dystyngowana wyspa Ko Lanta i dwa niezwykłe brylanty prowincji Trang: rajskie wyspy Ko Ngai…
Fascynująca kultura i sztuka, wspaniała architektura, idylliczne plaże, pięciogwiazdkowe hotele i kurorty. Tajlandia ma to wszystko!

Wyspy skąpane w tropikalnym słońcu, porośnięte wiecznie zielonym lasem deszczowym. Niewielkie skrawki lądu rozrzucone po kryształowej tafli Morza Andamańskiego lśnią w słońcu niczym szmaragdy i zapraszają na wymarzony odpoczynek do Tajlandii.

Rajskie białe plaże, hamak delikatnie kołyszący się między dwoma palmami, szum morza, odświeżająca bryza i świeży sok z mango tylko potęgują to pragnienie. Do tego jakże uroczego obrazka dołącza nigdy niezasypiający i tętniący energią Bangkok, starożytne ruiny Ajutthaja, zachwycające buddyjskie świątynie, najsmaczniejsza na świecie tajska kuchnia i wiecznie uśmiechnięci mieszkańcy. Tajlandia to nie tylko pocztówka. To kraj, który musisz zobaczyć!

Tajlandia

Dobrze wiedzieć

Stolica

Bangkok

Kraj

Tajlandia

Wiza

Nie jest wymagana

Język

Tajski

Waluta

Tajski Baht (THB)

Strefa czasowa

GMT+7

Religia

93% buddyzm, 5,5% islam, 1,5 % inne

Szczepienia

Zalecane na WZW A, WZW B, tężec, błonica, choroba Heinego-Medina, dur brzuszny

kiedy jechać do Tajlandii

Zainteresował Cię ten kraj?

Skontaktuj się z nami. Zaplanujemy Ci wyjazd życia!

Tajlandia

You don't have permission to register