fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Ko Phi Phi

Ko Phi Phi to archipelag sześciu wysp na Morzu Andamańskim. Oferuje tropikalne plaże, zachwycające formacje skalne i kryształowo czyste wody z tętniącym podwodnym światem. Dwie główne wyspy archipelagu to Phi Phi Don i Phi Phi Leh. Większa i stale zamieszkała Don ma niecałe 30 kilometrów kwadratowych, z czego większość jej powierzchni zajmują poszarpane wapienne skały porośnięte gęstym lasem tropikalnym. Z punktu widokowego znajdującego się na szczycie jednej z nich, rozciąga się zachwycająca panorama na dwie zatoki wyspy i przedzielającą je piaszczystą mierzeję. Wyspa oglądana z tej perspektywy przypomina zielono – turkusowego motyla. Z kolei mniejsza, niezamieszkała Leh, słynie ze swych uroczych zatok, w tym znanej na całym świecie zatoki Maya Bay, w której znajdowała się niebiańska plaża z filmu z Leonardo Di Caprio.

Ko Phi Phi
kiedy jechać do Tajlandii

Sprawdź proponowane wycieczki z tego miejsca

Ta podróż pozwoli Ci odkryć sekrety najchętniej odwiedzanych miejsc w Tajlandii. Rozbudzi wyobraźnię i spełni podróżnicze marzenia.
You don't have permission to register