fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Ko Lipe

Ko Lipe to jedna z najpiękniejszych wysp w Tajlandii. Mały tropikalny raj, który wyrósł w samym sercu Narodowego Parku Morskiego Tarutao. Rajska wyspa z otaczającą ją zachwycającą rafą koralową, krokodylą jaskinią i wodospadem Luu Doo zachęca do błogiego lenistwa i wypoczynku. To kraina uśmiechniętych wyspiarzy zwanych Cyganami Morskimi, żyjącymi z dala od zgiełku wielkiego i głośnego świata. Tutaj spełni się Twoje największe marzenie o białym jak mąką piasku, kołyszących się na wietrze palmach i krystalicznie czystej wodzie przybierającej wszystkie odcienie turkusu. Spokojna i przeważnie płytka woda sprawia, że wyspa jest idealna zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i nowożeńców.

Ko Lipe
kiedy jechać do Tajlandii

Sprawdź proponowane wycieczki z tego miejsca

Najlepszym miejscem na rozpoczęcie przygody z Azją Południowo-Wschodnią jest podróż do Tajlandii i bogatej kulturowo Malezji.
Zabierz najbliższych w egzotyczną podróż po tętniącym Bangkoku i jednej z najpiękniejszych tajskich wysp z cudownymi plażami.
You don't have permission to register