fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Phuket

Wyspa Phuket oferuje wszystko to czego spragnionemu słońca i wypoczynku człowiekowi potrzeba. Tropikalny relaks, kulturę i dobrą zabawę. Szalone imprezy do białego rana w klubach przy plaży Patong, rejs po zachwycających wyspach Phang Nga Bay czy zwiedzanie Starego Miasta i parku rozrywki FantaSea. Największa wyspa Tajlandii to prawdziwy raj. Przyciąga swoimi długimi białymi plażami, ciepłą turkusową wodą i niczym niezmąconą przyrodą. Znajdziesz tam luksusowe hotele, światowej klasy restauracje specjalizujące się w kuchni tajskiej i międzynarodowej, salony masażu, sklepy i lokalne targi z souvenirami. Ta wyspa to bogata mieszanka kulturowa, w której mnisi w pomarańczowych szatach płynnie mieszają się z turystami z całego świata. Chcesz dołączyć do nich i Ty?

Phuket
kiedy jechać do Tajlandii

Sprawdź proponowane wycieczki z tego miejsca

Jedna z piękniejszych zatok Tajlandii zachwyca skalnymi wyspami wyrastającymi z turkusowej toni Morza Andamańskiego.
Witamy w bramie prowadzącej do Azji - ekscytującej fuzji kultur i mnogości zabytków. Zafunduj sobie jedne z najlepszych…
Ta podróż pozwoli Ci odkryć sekrety najchętniej odwiedzanych miejsc w Tajlandii. Rozbudzi wyobraźnię i spełni podróżnicze marzenia.
You don't have permission to register