fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Bangkok

Bangkok zwany też Miastem Aniołów to istna feeria kolorów, smaków i zapachów. Tajska stolica zachwyca i wciąga jak magnes. To swoista miejska dżungla, która nigdy nie zasypia i w której na pewno nie będziesz się nudzić. Wraz z ośmioma milionami mieszkańców miasto tętni życiem przez całą dobę. Do swych najważniejszych atrakcji i przepięknych buddyjskich świątyń toruje drogę przez wodne markety, stragany z wieszakami podróbek, garkuchnie ze skwierczącym na woku przepysznym pad thai. Wyrywa ze szpon pędzących tuk-tuków wprost do rąk wąsatego Hindusa oferującego garnitury na miarę, uzdolnionej masażystki, wystrojonego lady boya lub ulicznej handlarki oferującej duriany. Gotowy, aby wciągnął Cię Bangkok?

kiedy jechać do Tajlandii

Sprawdź proponowane wycieczki z tego miejsca

Najlepszym miejscem na rozpoczęcie przygody z Azją Południowo-Wschodnią jest podróż do Tajlandii i bogatej kulturowo Malezji.
Tajlandia to uczta dla smaków i zmysłów. Od przyciągającego wzrok gwarnego Bangkoku, przez cudowne wyspy, aż po pyszne…
Zabierz najbliższych w egzotyczną podróż po tętniącym Bangkoku i jednej z najpiękniejszych tajskich wysp z cudownymi plażami.
Ta podróż pozwoli Ci odkryć sekrety najchętniej odwiedzanych miejsc w Tajlandii. Rozbudzi wyobraźnię i spełni podróżnicze marzenia.
Twoim celem podróży będzie dystyngowana wyspa Ko Lanta i dwa niezwykłe brylanty prowincji Trang: rajskie wyspy Ko Ngai…
Fascynująca kultura i sztuka, wspaniała architektura, idylliczne plaże, pięciogwiazdkowe hotele i kurorty. Tajlandia ma to wszystko!
You don't have permission to register