fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Zatoka Phang Nga

Rajskie wyspy Zatoki Phang Nga

Rajskie wyspy Zatoki Phang Nga

od PLN9400 za osobę

Jedna z najpiękniejszych zatok Tajlandii zachwyca skalnymi wyspami, garbami i maczugami wyrastającymi wprost z turkusowej toni ciepłego Morza Andamańskiego.

Zatoka Phang Nga położona jest między wyspą Phuket, a stałym lądem. W swoim sercu skrywa mnóstwo niespodzianek, w tym dziewiczą wyspę Koh Yao Yai i Koh Yao Noi. To miejsce niezwykłe, w którym w spokojne morskie fale wkradają się w głąb zachwycającego interioru. Na zachętę niech Ci posłuży fakt, że wyjątkowością Zatoki Phang Nga zachwycili się również filmowcy z Hollywood. To właśnie tu powstawały sceny do ponad 30 kasowych amerykańskich filmów, w tym do kultowych przebojów z Agentem 007 czy filmu “Gwiezdne Wojny”.

Z tętniącej życiem wyspy Phuket i dziewiczej, spokojnej Koh Yao Yai drewnianą łodzią o długiej rufie wyruszysz na zwiedzanie najpiękniejszych perełek zatoki. Zachwycisz się starożytnymi malowidłami naskalnymi na wyspie Khao Khian, zbudowaną na palach wioską rybacką Ko Panyi, jaskiniami na Ko Phang oraz “ Wyspą Jamesa Bonda”. Na rajskich białych plażach łączących kryształowe morze z soczystą zielenią okolicznych wzgórz poczujesz się jak w niebie. Przed Tobą podróż na rajskie wyspy zatoki Phang Nga: wyspę Phuket i Koh Yao Yai.

 • Kraj
 • Wylot z
  Warszawa
 • Przylot do
  Phuket
 • Ilość dni
  12 dni
 • Cena zawiera
  Numer alarmowy w Polsce (24/7)
  Przelot międzynarodowy
  Przeloty lokalne
  Przewodnik po kraju
  Śniadania
  Transfery lokalne
  Ubezpieczenie
  Zakwaterowanie
 • Cena nie zawiera
  Biletów wstępu do atrakcji turystycznych
  Opłat za wizy
  Pełnego wyżywienia
  Szczepionek
1

Dzień 1: Wylot z Polski

Wylot z Polski na wyspę Phuket w Tajlandii.
2

Dzień 2-5: Wyspa Phuket

Przylot na wyspę Phuket i przejazd taksówką do hotelu. Na rajskiej wyspie Phuket rozpoczniesz swój tropikalny relaks i dobrą zabawę. To Tajlandia w pigułce. Niezwykle kolorowa, tętniąca życiem i oferująca mnóstwo przeróżnych atrakcji. Dowiesz się tu dlaczego mieszkańcy Tajlandii tak kochają króla oraz czym różni się masaż normalny od tajskiego. Piasek jest tu miękki i biały, a morze ciepłe i czyste. Oprócz wylegiwania się pod palmą i popijania świeżego soku z mango proponujemy Ci nieco urozmaicić swój wypoczynek i wybrać się na zwiedzanie Starego Miasta Phuket, Wielkiego Buddy, Świątyni Wat Chalong czy parku rozrywki FantaSea. Drewnianą łodzią z zadartym dziobem, tak charakterystyczną dla Tajlandii, możesz też wyruszyć w niezapomniany rejs po zachwycających wyspach Zatoki Phang Nga Bay i poczuć się jak Agent 007 na wyspie Jamesa Bonda. Jeśli lubisz rozrywkę zapewne zainteresują Cie liczne salony masażu i kluby zlokalizowane przy Bangla Road. Zabawa trwa w nich do białego rana.
3

Dzień 6-10: Relaks na dziewiczych plażach Koh Yao Yai

Z Phuket czeka Cię transport do portu i przeprawa zbiorowa łodzią na dziewiczą wyspę Koh Yao Yai. Koh Yao Yai to jedna z dwóch siostrzanych wysp położona w samym sercu zachwycającej zatoki Phang Nga. To tam w doświadczysz kojącej ciszy, prawdziwego relaksu i niezwykłej gościnności ze strony lokalnej społeczności żyjącej nader skromnie zgodnie z rytmem natury. Koh Yao Yai jest bezsprzecznie oazą spokoju, którą możesz eksplorować na wszelkie możliwe sposoby. Skuterem przez gaje kokosowe i ukryte w nich urocze drewniane domki na palach, kajakiem przez lasy namorzynowe, drewnianą łodzią po okolicznych idyllicznych wysepkach czy z rurką do snurklowania po pobliskiej rafie koralowej. Piaszczyste plaże, turkusowe morze i soczysta zieleń interioru wyspy sprawią, że nie zechcesz z niej wyjeżdżać.
4

Dzień 11: Powrót na Phuket

Transport z hotelu na wyspie Koh Yao Yai do portu i przeprawa zbiorowa łodzią na Phuket, skąd taksówka zabierze Cię do hotelu.
5

Dzień 12: Wylot do Polski

Z lotniska na wyspie Phuket wrócisz do Polski.

Sprawdź kiedy najlepiej tam jechać

 
s
You don't have permission to register