fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Singapur

Miasto Lwa i malezyjskie perły

Miasto Lwa i malezyjskie perły

od PLN10400 za osobę

Udaj się w egzotyczną podróż po zapierającym dech w piersiach Singapurze, nowoczesnym Kuala Lumpur i jednej z najpiękniejszych malezyjskich wysp z pocztówkowymi krajobrazami, aksamitnymi plażami i nieposkromioną dżunglą!

Olbrzymi, lśniący statek wznoszący się na szczycie trzech wysokich wieżowców. Nowoczesne i ekscytujące cuda architektoniczne na każdym kroku. Zielone parki, zadbane ulice i urokliwe chińskie i indyjskie dzielnice – to Singapur. A po nim idylliczna malezyjska wyspa Langkawi. Wspaniałe złote plaże, zachwycające krajobrazy, jeden z najstarszych lasów tropikalnych na świecie i niezwykle przyjemne atrakcje rozmieszczone w jej wiecznie zielonym interiorze.

Na koniec Kuala Lumpur ze swoimi lśniącymi w słońcu drapaczami chmur, perełkami architektonicznymi z czasów kolonialnych, ciekawymi muzeami, galeriami i kuszącymi restauracjami pełnymi dań z całego świata. Spacer po wciśniętych między szklane wieżowce dzielnicach Chinatown i Little India, podziwianie meczetów i zachwycających chińskich i indyjskich świątyń oraz wizyta w imponującym kompleksie jaskiń skalnych Batu Caves na pewno wprawi Cię z niemały zachwyt i będzie ukoronowaniem całej azjatyckiej podróży.

 • Kraj
 • Wylot z
  Warszawa
 • Przylot do
  Singapur
 • Ilość dni
  14 dni
 • Cena zawiera
  Numer alarmowy w Polsce (24/7)
  Przelot międzynarodowy
  Przeloty lokalne
  Przewodnik po kraju
  Śniadania
  Transfery lokalne
  Ubezpieczenie
  Zakwaterowanie
 • Cena nie zawiera
  Biletów wstępu do atrakcji turystycznych
  Opłat za wizy
  Pełnego wyżywienia
  Szczepionek
1

Dzień 1: Wylot z Polski

Wylot z Polski do Singapuru.
2

Dzień 2-3: Singapur- brama do Azji

Przylot do Singapuru i przejazd taksówką do hotelu. Swoją podróż rozpoczniesz w Singapurze - bramie prowadzącej do Azji. Miasto Lwa pełne jest kontrastów i stanowi swoistą narodowościową mozaikę. Od tętniącego życiem Chinatown po świątynie "Małych Indii” i ozdobne minarety w Dzielnicy Arabskiej. Od tradycji do nowoczesności poprzez malajskie domy towarowe i kolonialne nieruchomości znajdujące się tuż obok wysokich szklanych drapaczy chmur i odważnych konstrukcji architektonicznych, takich jak choćby kultowa Marina Bay Sands. Od piaszczystych plaż wyspy Sentosa i rezerwatów przyrody w dżungli, po jedyne na świecie nocne safari i i innowacyjne projekty z "Gardens by the Bay” na czele. Od kulinarnych wykwintnych dań serwowanych w eleganckich restauracjach po pyszne i tanie specjały na lokalnych targach. Wizyta w Singapurze to jak przyśpieszona podróż po całej Azji.
3

Dzień 4-10: Wypoczynek na Langkawi

Po trzech nocach spędzonych w Singapurze taksówka zawiezie Cię na lotnisko skąd polecisz na malezyjską wyspę Langkawi. Z lotniska na wyspie Langkawi taksówka zabierze Cię do hotelu. Pulau Langkawi to fantastyczne miejsce na relaks i odpoczynek. Wyspa oferuje wspaniałe złote plaże, zachwycające krajobrazy, jeden z najstarszych lasów tropikalnych na świecie i niezwykle przyjemne atrakcje rozmieszczone w swym zielonym interiorze. Na Twojej liście miejsc wartych zobaczenia, oprócz głównej plaży Pantai Cenang koniecznie musi się znaleźć podniebny most Sky Bridge zawieszony na wysokości 660 metrów n.p.m. na porośniętym dżunglą szczycie Gunung Mat Chinchang. Rozpościerają się z niego wspaniałe widoki na tropikalny las deszczowy, wybrzeże i malezyjskie wyspy, które na pewno Cię zachwycą! Oprócz plażowania możesz też wybrać się na zwiedzanie wodospadów lub w rejs łodzią po lesie namorzynowym w Parku Narodowym Kilim Karst Geoforest Park. Wydry, jaszczurki, tropikalne węże oraz zimorodki i majestatyczne orły to nie jedyne jego atrakcje, o czym już wkrótce się przekonasz!
4

Dzień 11-13: Nowoczesny Kuala Lumpur

Po siedmiu nocach spędzonych w hotelu na wyspie Langkawi taksówka zabierze Cię na lotnisko, z którego odlecisz do Kuala Lumpur. Z lotniska w Kuala Lumpur taksówka zabierze Cię do hotelu. Podążając szerokimi ulicami malezyjskiej stolicy poczujesz jej niezwykłe fluidy. Tuzin różnych społeczności zamieszkujących miasto wnosi do niego swą kulturę, religię, kuchnię i dodaje mu niesłychanej energii. Efekt jest wręcz odurzający, a różnorodność zachwyca! Wysoko nad eleganckimi hotelami, szykownymi restauracjami, kolonialnymi budynkami, gwarnymi rynkami i zakorkowanymi ulicami dostrzeżesz dumny wzrok spoglądającego na miasto symbolu Malezji. To dwie bliźniacze wieże Petronas Towers. Notabene jedne z najwyższych tego typu budowli na świecie.
5

Dzień 14: Wylot do Polski

Po trzech nocach spędzonych w hotelu w Kuala Lumpur taksówka zabierze Cię na lotnisko, z którego wrócisz do Polski.

Sprawdź kiedy najlepiej tam jechać

 
s
You don't have permission to register