fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Kuala Lumpur

Kuala Lumpur to miasto szklanych drapaczy chmur, kolonialnej architektury, niezliczonej ilości naturalnych atrakcji i czarujących mieszkańców. Strzelające w niebo bliźniacze wieże Petronas Twin Towers, pchli targ Petaling Street, mistyczne świątynie oraz jaskinie Batu Caves liczące ponad 400 milionów lat to miejsca, które koniecznie musisz tam zobaczyć! Nieprzekonany? To może do wyjazdu zachęci Cię kuchnia. W malezyjskiej stolicy tysiące ulicznych straganów, kawiarni i restauracji serwuje każdy możliwy do wyobrażenia rodzaj przysmaków! Skąpane w słońcu mango, zielone duriany, oblane czerwonym sokiem granaty nieśmiało wyglądają zza licznych garkuchni serwujących przepyszne dania malezyjskie, chińskie czy hinduskie.

Kuala Lumpur
Kiedy jechać do Malezji

Sprawdź proponowane wycieczki z tego miejsca

Najlepszym miejscem na rozpoczęcie przygody z Azją Południowo-Wschodnią jest podróż do Tajlandii i bogatej kulturowo Malezji.
Udaj się w egzotyczną podróż po zapierającym dech w piersiach Singapurze, nowoczesnym Kuala Lumpur i rajskiej wyspie.
Bez względu na to czy jesteś miłośnikiem kultury, architektury, smacznej kuchni czy szukasz idyllicznych plaż, Malezja zapewni Ci…

Zobacz inne miejsca z tego kraju

You don't have permission to register