fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Hawana

Twoja wizyta na Kubie byłaby niczym bez wycieczki do tętniącej życiem Hawany! To niezwykłe miasto pełne urokliwych uliczek, placów i przytulnych barów z muzyką na żywo. Zabytkowe amerykańskie samochody i rozpadająca się hiszpańska architektura mieszają się tu z kiczowatymi galeriami, stoiskami z książkami o Che Guevara i słynną fabryką cygar Partagas. Spacer klimatycznymi uliczkami La Habana Vieja to jak powrót do przeszłości. Do lat 30-tych i 50-tych kiedy to do miasta ściągała artystyczna śmietanka. Podczas niego zachwycisz się barokowymi i neoklasycystycznymi kamienicami, pałacami i kościami. Deptakiem Paseo de Marti niemal identycznym jak La Rambla w Barcelonie dotrzesz do Maleconu – romantycznej promenady z zachwycającymi zachodami słońca. Hawana to miasto magiczne, pełne muzyki i tańca, w którym flirt jest codziennością. Mamy nadzieję, że już wkrótce się o tym przekonasz!
Hawana
Hawana pogoda

Sprawdź proponowane wycieczki z tego miejsca

Wycieczka na Kubę to prawdziwa podróż w czasie. Kolonialna architektura Hawany, gorące rytmy salsy i niebiańskie plaże wprawią…

Zobacz inne miejsca z tego kraju

You don't have permission to register