fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

Cayo Santa Maria

Kubański plaże zaliczane są do jedynych z najpiękniejszych na świecie. Są długie, piaszczyste i białe jak mąka. Potrafią się ciągnąć kilometrami. A te na wyspie Cayo Santa Maria dosłownie zwalą z nóg. Wyspa jest synonimem relaksu i błogiego wypoczynku i trudno na niej szukać spektakularnych atrakcji. Jej interior wypełniają lasy, a wybrzeże pasmo niebańskich plaż. Oprócz wylegiwania się na nich i popijania orzeźwiającego mojito z palemką możesz wybrać się do SPA lub na basen, skorzystać z przejażdżki łodzią po okolicy lub wziąć lekcje nurkowania. Pobliska rafa koralowa jest tam płytka lecz nie można odmówić jej uroku. Wyspa Cayo Santa Maria jest też domem dla całych kolonii flamingów. Zwyczaj można je spotkać w lagunie położonej w pobliżu Be Live Collection Cayo Santa Maria.
Cayo Santa Maria
Cayo Santa Maria pogoda

Sprawdź proponowane wycieczki z tego miejsca

Wycieczka na Kubę to prawdziwa podróż w czasie. Kolonialna architektura Hawany, gorące rytmy salsy i niebiańskie plaże wprawią…

Zobacz inne miejsca z tego kraju

You don't have permission to register