fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

wycieczka do Dubaju

Złociste plaże i szklane drapacze chmur ZEA

Złociste plaże i szklane drapacze chmur ZEA

od PLN8800 za osobę

Wakacje w Dubaju i Abu Zabi to niesamowita dawka luksusu połączona z niezwykłą architekturą i ponadczasową tradycją. Sięgające chmur szklane wieżowce, tętniące życiem suki (targowiska), monumentalne meczety i światowej klasy luksusowe kurorty pochłoną Cię bez reszty!

Wycieczkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich rozpoczniesz od wizyty w Dubaju. To tętniące życiem miasto we wszystkim musi być naj! Najwyższe, największe, najdłuższe, najszybsze, najbardziej ekskluzywne i najpiękniejsze. Znajdują się w nim światowej klasy centra handlowe, luksusowe hotele i znakomite restauracje, a wszystko to na naprawdę imponującą skalę. Dubaj ma też piękne piaszczyste plaże obmywane ciepłą wodą Zatoki Perskiej i nigdy niegasnące słońce. Jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc wakacyjnych na świecie, w którym spełnisz swoje podróżnicze marzenia.

Z Dubaju udasz się na kilka dni do Abu Zabi. Stolica ZEA jest niezwykle nowoczesna, bogata i wyrafinowana. Pozostająca w cieniu swojego błyszczącego brata z Dubaju ma szereg atrakcji do zaproponowania. Oferuje ten sam poziom niesamowitego luksusu z pięknymi plażami i bardziej zróżnicowanym dziedzictwem kulturowym. Znajdziesz w niej ciekawe muzea, galerie sztuki, luksusowe centra handlowe i szeroką gamę restauracji. Abu Zabi jest przy tym o wiele bardziej zrelaksowane i spokojniejsze niż Dubaj. Z niegdyś sennej wioski rybackiej przekształciło się w jedno z najnowocześniejszych i najbardziej efektownych miast na Bliskim Wschodzie.

 • Kraj
 • Wylot z
  Warszawa
 • Przylot do
  Dubaj
 • Ilość dni
  7 dni
 • Miejsca
  Dubaj, Abu Zabi
 • Cena zawiera
  Numer alarmowy w Polsce (24/7)
  Przelot międzynarodowy
  Przeloty lokalne
  Przewodnik po kraju
  Śniadania
  Transfery lokalne
  Ubezpieczenie
  Zakwaterowanie
 • Cena nie zawiera
  Biletów wstępu do atrakcji turystycznych
  Opłat za wizy
  Pełnego wyżywienia
  Szczepionek
1

Dzień 1: Wylot z Polski

Wylot z Polski do Dubaju. Po przylocie transfer do hotelu.
2

Dzień 2- 5: Plaże i drapacze chmur Dubaju

W Dubaju spędzisz 5 dni wypełnionych zwiedzaniem miasta i odpoczynkiem na pięknych piaszczystych plażach. Do zobaczenia jest naprawdę mnóstwo atrakcji w tym najwyższy budynek świata - Burj Khalifa położony obok ogromnego centrum handlowego Dubai Mall. W tym ostatnim na szczególną uwagę zasługuje imponujące akwarium pełne rekinów i płaszczek. Jakby tego było mało tuż obok centrum handlowego powstała rekordowa pod każdym względem Tańcząca Fontanna. Codziennie w godzinach 18.00-23.00 daje ona niesamowity pokaz tańca w rytm muzyki Adele i Michaela Jacksona. Ze swojej strony polecamy Ci także spacer po dzielnicy Dubai Marina, w której znajduje się największa sztuczna wyspa świata - Palm Jumeirah i wizytę na bazarze Madinat Jumeirah. Wieczorem obowiązkowo rejs oszklonym statkiem Bateaux Dubai połączony z kolacją i muzyką na żywo. Wszystkie atrakcje Dubaju opiszemy Ci szczegółowo w spersonalizowanym przewodniku, który przekażemy Ci na 30 dni przed datą Twojego wylotu. W razie zainteresowania zorganizujemy Ci również jeep safari po rezerwacie Dubai Desert Conservation Reserve, w którym zachwycisz się pięknymi pustynnymi widokami i spróbujesz swoich sił w sandboardingu.
3

Dzień 5- 7: Zwiedzanie Abu Zabi

Po ekscytującym pobycie w Dubaju kierowca zwiezie Cię do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W Abu Zabi zobaczysz wspaniały Wielki Meczet Szejka Zayeda - jeden z największych meczetów na świecie, który może pomieścić ponad 30 000 wiernych. Odwiedzisz wyspę Saadiyat, czyli światowej klasy centrum rekreacyjno- kulturalne. Jej wizytówką jest centrum sztuki Luwr w Abu Zabi oraz dwie wspaniałe plaże z białym piaskiem, klubem golfowym Saadiyat Beach i siecią luksusowych hoteli. Jeśli lubisz dobrą zabawę i szybie samochody proponujemy Ci także wizytę na wyspie Yas Island. To właśnie na niej znajduje się tor wyścigowy F1, kilka parków rozrywki, pole golfowe, piękna plaża i imponujące centrum handlowe. To idealne miejsce, aby zabrać tam dzieci i spędzić ekscytujące i pełne wrażeń wakacje.
4

Dzień 7: Powrót do Polski

Tego dnia kierowca obierze Cię z hotelu w Abu Zabi i zawiezie na lotnisko, z którego odlecisz do Polski.

Sprawdź kiedy najlepiej tam jechać

  ZEA pogoda
s
You don't have permission to register