fbpx

Social media

Oceniaj, komentuj, inspiruj się. Bądź na bieżąco. Poniżej miejsca, w których jesteśmy najczęściej.

Newsletter

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać od nas garść podróżniczych inspiracji i sekretnych podarunków wprost do Twojej skrzynki mailowej.

warsztaty zacisze

Warsztaty podróżniczo-fotograficzne w Zaciszu

Zapraszamy Cię na weekendowe warsztaty podróżniczo-fotograficzne w Zaciszu.
Spotkajmy się w urokliwym domu ze stuletnią historią zatopionym pośród zieleni, krzewów owocowych, drzew i wysokich traw. Z jego okien rozpościera się kojący widok na ogród i malowniczą scenerię Doliny Brzoskwinki na Wyżynie Krakowsko- Częstochowskiej. Bliskość natury stwarza tu idealne warunki do odpoczynku i oddechu. Gwarantujemy Ci nie tylko klimatyczny pobyt i odprężające spacery po okolicy, ale również potężną dawkę wiedzy! Podczas warsztatów zdradzimy Ci jak samodzielnie zorganizować podróż w dowolne miejsce na świecie i podzielimy się z Tobą naszą wiedzą na temat fotografii. W ogrodowym piecu wspólnie przygotujemy pyszną pizzę neapolitańską. Jeśli pogoda nie dopisze ugościmy się wygodnie, będziemy podjadać popcorn i do późnych godzin nocnych rozmawiać o podróżach.

Tematyka warsztatów

PODRÓŻE

FOTOGRAFIA

LUDZIE

RELAKS

Informacje ogólne

Termin

30 września-2 października

Czas trwania

3 dni (2 noce)

Liczba miejsc

 Maksymalnie 12 osób

Lokalizacja

Zacisze, Brzoskwinia

Uczestnicy

Osoby dorosłe (18+)

DLA KOGO TAK

Dla par, singli, przyjaciół. Dla miłośników podróży i fotografii oraz wszystkich tych, którzy chcą poznać ludzi ciekawych świata, chcą się nauczyć czegoś nowego, poznać malowniczą okolicę, dobrze się bawić i zawrzeć nowe przyjaźnie. Nie obawiaj się przyjechać solo. Na miejscu czekać będzie na Ciebie paczka nowych znajomych!

DLA KOGO NIE

Choć kochamy dzieci całym sercem to warsztaty niestety nie będą dla nich odpowiednim miejscem. Marudy oraz osoby z różnymi uprzedzeniami, nie będą mile widziane 🙂 Wszystkie psiaki i kociaki, szczurki, fretki i chomiki prosimy o pozostawienie w domu.

Plan warsztatów

warsztaty brzoskwinia
DZIEŃ 1 - Piątek 30.09.2022
Przyjazd do miejsca noclegowego od godziny 16:00
Zakwaterowanie w Zaciszu we wsi Brzoskwinia
Obiadokolacja w formie grilla
Integracja, rozmowy o podróżach, fotografii i innych ciekawych tematach
DZIEŃ 2 - Sobota 01.10.2022
Wspólne śniadanie
Warsztaty: organizacja podróży, podczas których zdradzimy Ci jak samodzielnie zorganizować podróż w dowolne miejsce na świecie. Podzielimy się z Tobą wieloma cennymi wskazówkami dotyczącymi tego jak i gdzie szukać biletów lotniczych i noclegów czy jak zaplanować podróże mając tylko 26 dni urlopu w roku.
Warsztaty z fotografii podróżniczej, podczas których podzielimy się z Tobą naszą wiedzą na temat podstaw fotografii, pokażemy Ci jak powstają nasze wspólne zdjęcia i jak robić zdjęcia w parach/solo bez udziału fotografa czy osoby trzeciej. Nie wymagamy od Ciebie żadnego profesjonalnego sprzętu! Zwykły telefon lub aparat fotograficzny w zupełności wystarczą. Jeśli masz statyw, drona zabierz je ze sobą.
Wspólny obiad
Wizyta na Zamku Tenczyn w Rudnie połączona z warsztatami foto w plenerze
Pizza party – wspólne przygotowanie pizzy neapolitańskiej w ogrodowym piecu
Imprezka
DZIEŃ 3 - Niedziela 02.10.2022
Wspólne śniadanie
Audyt profili social media (dla chętnych)
Spacer po Dolinie Brzoskwinki i Dolinie Mnikowskiej
Wspólny obiad
Powrót do domu
Plan warsztatów jest ramowy i może być zmieniony w razie niepogody. Wszelkie korekty i zmiany będziemy ustalać wraz z uczestnikami w zależności od prognoz pogody.

Co będziemy robić?

Podczas wspólnego spotkania w Zaciszu będziemy robić mnóstwo fantastycznych rzeczy. To na pewno nie będzie czas stracony.
Przeżyjesz tu niesamowitą przygodę, która na długo pozostanie w Twojej pamięci!
Zamieszkamy w klimatycznym domu z ogrodem
Pospacerujemy po Dolinach Brzoskwinki i Mnikowskiej
Przygotujemy pizzę neapolitańską podczas pizza party
Zachwycimy się widokami na Beskidy oraz Tatry
Poznamy podstawowe zasady fotografii
Spędzimy cudowny czas przy ognisku
Dowiemy się jak łatwo podróżować po świecie
Zrelaksujemy się na łonie pięknej natury
Odwiedzimy Zamek Tenczyn w Rudnie

Informacja o noclegu

Dom Zacisze położony jest na malowniczej Wyżynie Krakowsko- Częstochowskiej we wsi Brzoskwinia. Podczas warsztatów będzie on wyłącznie do naszej dyspozycji. Dom wyposażony jest w 8 pokoi z łóżkami podwójnymi lub dwoma łóżkami pojedynczymi. Każdy z nich posiada prywatną łazienkę oraz tv. Dom dysponuje dużym przestronnym salonem z kominkiem, w pełni wyposażoną kuchnią, pięknym eko ogrodem oraz basenem. Czaruje nowoczesnym wystrojem w duchu hygge, leniwymi śniadaniami przy wspólnym stole, miodem szałwiowym od zaprzyjaźnionego pszczelarza i przetworami bez konserwantów i ulepszaczy. Jakby tego było mało Zacisze położone jest w sąsiedztwie malowniczej Doliny Brzoskwinki. W pobliżu znajduje się kilka innych atrakcji jak Dolina Mnikowska czy Zamek Tenczyn w Rudnie. Są tu także ścieżki spacerowe z pocztówkowymi widokami na Beskidy oraz Tatry.

Kto poprowadzi warsztaty?

Warsztaty poprowadzą Anita i Paweł Skowera - autorzy bloga podróżniczego 101countriesbefore50 oraz właściciele butikowego biura podróży Projekt Pauza. Wygrali II Turystyczne Mistrzostwa Blogerów w 2019 roku oraz zostali Blogiem Roku 2021 w 16 Edycji Konkursu Travelery organizowanej przez National Geographic Traveler.
Kim jesteśmy

Anita

Współautorka bloga podróżniczego 101 Countries Before 50. Poprowadzi warsztaty z organizacji podróży – podzieli się cennymi wskazówkami na temat tanich biletów lotniczych, ciekawych miejsc noclegowych. Doradzi również jak podróżować mając do dyspozycji jedynie 26 dni urlopu w roku.
Kim jesteśmy

Paweł

Właściciel biura podróży Projekt Pauza, współautor bloga 101 Countries Before 50 – przekaże Ci wiedzę z zakresu fotografii podróżniczej, krajobrazowej oraz mobilnej. Jako operator BSP (drona) doradzi  jak latać bezpiecznie, zgodnie z przepisami oraz jak robić ciekawe zdjęcia oraz wideo z perspektywy ptaka.

Cena warsztatów: 1000 PLN/1os.

Cena zawiera

2 noclegi w Zaciszu
2 śniadania
2 kolacje (piątek i sobota) w formie grilla i pizza party
kawa, herbata, woda bez ograniczeń
basen
warsztaty: fotografia podróżnicza
warsztaty: organizacja podróży
audyt profili (dla chętnych)
ubezpieczenie NNW i KL
dostęp do prywatnej grupy na FB, w której służymy radą i pomocą

Cena nie zawiera

dojazdu do Zacisza i powrotu do domu
obiadów
alkoholu

Rezerwacja

You don't have permission to register